دانلود برنامه مایکت (مارکت ایرانی)

myket

نسخه : 7.6.3

دسته بندی:ابزارها | tools

نسخه:7.6.3

تاریخ بروزرسانی:04 دی 1399

نسخه اندروید موردنیاز:4.1 و بالاتر

توسعه دهنده:Myketir

قیمت در گوگل پلی:رایگان

نصب شده:بیش 20 هزار بار

رده سنی: رده سنی myket

جزئیات بیشتر

نیاز به اینترنت: دارد

نیاز به روت: ندارد

نیاز به دیتا: ندارد

نسخه مود: ندارد

تصاویر

معرفی کامل

مایکت - Myket برترین مارکت ایرانی اندروید است که بیش از 20 میلیون بار توسط کاربران کشورمان دانلود و نصب شده است. در این مارکت بیش از 350 هزار برنامه و بازی متنوع و جذاب وجود دارد که تمام نیاز کاربران اندرویدی را برطرف می کند. برای دانلود مایکت جدیدترین آپدیت اندروید با ما همراه باشید.

با نصب مایکت و اجرای آن شما با بانکی گسترده از برنامه و بازی های مختلف روبرو می شوید که در دسته گوناگون و مرتب وجود دارند. همه اپلیکشن ها در Myket قبل از قرار داده شدن توسط کارشناسان مورد تست و بررسی، توسط انواع آنتی ویروس قرار می گیرند. بنابراین اپلیکشن های قرار داده شده در این مارکت از نظر امنیت مشکلی ندارند. با نصب این مارکت فارسی خیال شما بابت به روز رسانی برنامه ها نیز راحت است زیرا این اپلیکیشن به صورت خودکار برنامه های گوشی شما را پایش می کند و آن های که نیاز به، به روز رسانی دارند را به صورت اتوماتیک به روز رسانی می کند.

یکی از مشکلاتی که ما در مارکت ها داریم عدم وجود دیتای بازی ها برای دانلود است. اما در Myket بازی ها همراه با دیتا قرار داده می شوند و دیتا به طور خودکار در محل خود کپی می شود. این یک مزیت بسیار خوب نسبت به سایر مارکت ها دیگر مانند بازار است.

همانطور که می دانید مارکت اصلی اندروید یعنی گوگل پلی استور برای ایرانی ها تحریم ها و مشکلاتی را ایجاد کرده است. توسعه دهندگان ایرانی نمی توانند برنامه خود را در این مارکت قرار دهند. مایکت برای توسعه دهندگان ایرانی امکاناتی را قرار داده تا اپلیکیشن یا بازی خود را به صورت رایگان و پولی در این مارکت برای کاربران ایرانی قرار دهند. برای دانلود این برنامه و برنامه های دیگر مانند تلگرام و تلگرام طلایی سایت تینروید را به خاطر بسپارید.

ویژگی های برنامه مایکت - myket نسخه جدید اندروید:

  • آپدیت خودکار برنامه ها و بازی ها در صورت نیاز
  • مدیریت دانلود پیشرفته با امکان از سرگیری دانلود و متوقف کردن آن
  • امکان خرید آسان برنامه ها و بازی های اندرویدی
  • مرتب سازی برنامه ها و بازی ها در دسته های گوناگون 
  • دانلود بازی اندرویدی همراه با دیتا

تغییرات

  • تغییراتی خاصی ذکر نشده است

دانلود کنید

  • اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
  • این برنامه برای اجرا نیاز به اینترنت دارد

برنامه های مشابه

دیدگاه کاربران


هیچ دیدگاهی تاکنون ثبت نشده.
rocket_contact

پیامتو وارد کن