دانلود برنامه مترجم گوگل

Google Translate

نسخه : 6.9.0

دسته بندی:کاربردی | productivity

نسخه:6.9.0

تاریخ بروزرسانی:30 خرداد 1399

نسخه اندروید موردنیاز:متفاوت برای هر دستگاه

توسعه دهنده:Google LLC

قیمت در گوگل پلی:رایگان

نصب شده:بیش از 500 میلیون بار

رده سنی: رده سنی Google Translate

جزئیات بیشتر

نیاز به اینترنت: دارد

نیاز به روت: ندارد

نیاز به دیتا: ندارد

نسخه مود: ندارد

تصاویر

معرفی کامل

 مترجم گوگل - Google Translate یکی از خدمات کمپانی بزرگ گوگل است؛ که با آن می توانید به ترجمه متن ها، وبسایت ها و فایل ها به انواع زبان های زنده دنیا بپردازید. در واقع می توان گفت بهترین مترجم اندروید می باشد. برای دانلود مترجم گوگل آفلاین و آنلاین اندروید با ما همراه باشید

 برنامه مترجم گوگل ترنسلیت، به خاطر رابط کاربری ساده و کارپسند و ترجمه ی سریع و دقیق خود به سرعت در میان کاربران سرتاسر جهان محبوب شد و با امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی بیش از 500 میلیون بار دانلود شده است و چون توسط کمپانی گوگل توسعه داده شده اعتبار زیادی در میان کاربران دارد.

 در برنامه مترجم گوگل ترنسلیت اندروید شما با کپی کردن متن خود می توانید آن را به 103 زبان زنده ی دنیا ترجمه کنید، یا اینکه در هر برنامه ای مثلا واتساپ و تلگرام که هستید کافیست آیکن برنامه مترجم گوگل ترنسلیت را بزنید و متن موجود در برنامه ها را ترجمه کنید. Google Translate نیز قادر است زبان شما را به طور خودکار شناسایی کند. همچنین شما می توانید متن ترجمه شده خود را به صورت صوتی گوش دهید.

در برنامه Google Translate شما می توانید 59 زبان زنده ی دنیا را بدون استفاده از اینترنت و به صورت آفلاین ترجمه کنید. یکی دیگر از ویژگی های گوگل ترجمه موبایل این است که می تواند متن عکس ها، تابلوها و نوشته های روی دیوار یا کاغذ را نیز به کمک فناوری واقعیت مجازی و هوش مصنوعی به سرعت و دقت مثال زدنی ترجمه کند؛ یعنی اینکه شما می توانید برنامه را باز کرده و زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و دوربین گوشی خود را روی متن بگیرید تا سزیعا ترجمه آن را بر روی گوشی خود مشاهده کنید.

چون گوگل ترجمه (Google Translate) از هوش مصنوعی قوی بهره می برد به جای آنکه به صورت کلمه به کلمه یک متن ترجمه کند آن را به صورت عبارت ترجمه می نماید که در این صورت ترجمه دقیق تر و ساده تر می شود. در مترجم گوگل ترنسلیت موبایل شما میتوانید به صورت دست نویس متن خود را در برنامه بنویسید و آن را ترجمه کنید که البته این ویژگی فقط برای 93 زبان موجود است.

البته هنوز مترجم گوگل ترنسلیت (Google Translate) با وجود قدرت و کیفیت ترجمه، برای زبان فارسی زیاد کامل نیست و نمیتوان به ترجمه های آن زیاد اتکاء کرد، البته در هر آپدیت این برنامه دقت و کیفیت آن بهتر می شود. برای دانلود و آپدیت مترجم گوگل ترنسلیت و آپدیت های برنامه دیگر سایت تینروید را به خاطر بسپارید.

دانلود مترجم گوگل

ویژگی های برنامه مترجم گوگل ترنسلیت - Google Translate اندروید: 

 •  امکان ترجمه متن ها در دو حالت آفلاین و آنلاین
 • امکان ترجمه متن های اسکن شده
 • امکان ترجمه پیام های موجود در گوشی
 • قابلیت تشخیص دست خط
 • ترجمه بیش از 103 زبان دنیا
 • ترجمه صحبت های شما
 • پشتیبانی کامل از زبان فارسی 

- برای اینکه از حالت آفلاین استفاده کنید به منوی برنامه رفته و از منوی ترجمه آفلاین زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید تا دیتابیس آن دانلود شود و در استفاده های بعدی آفلاین بتوانید از مترجم گوگل ترنسلیت استفاده کنید.

- برای دانلود Google Translate موبایل برای اندروید به پایین صفحه مراجعه کنید.

همچنین میتوانید برای دانلود موبوگرام آخرین نسخه بدون مشکل کلیک کنید

تغییرات

 • بهبود ترجمه آفلاین
 • اضافه شدن زبان های جدید
 • بهبود ترجمه به زبان فارسی

راهنمای دانلود

 • برای آنکه بفهمید کدام فایل دانلود مخصوص دستگاه اندروید شما است، از برنامه CPU_Z استفاده کنید.

دانلود کنید

برنامه های مشابه

دیدگاه کاربران


رضا - جمعه, 20 دی 98 09:01

پاسخ دهید
مترجم گوگل بهترین برنامه برای ترجمه است خیلی واسه من که دانشجوام مفیده.
rocket_contact

پیامتو وارد کن